Oferta Pomp ciepła

Pompy ciepła to urządzenia które w połączeniu z innymi lub samodzielnie mogą stanowić doskonały system do ogrzewania, chłodzenia jak i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła mogą pracować z taką samą wydajnością przez cały rok. Pompy ciepła mogą pracować jako jedyne i niezależne źródło ciepła, ale mogą również stanowić uzupełnienie tradycyjnych systemów opartych o kotły na paliwa stałe.

Pompy ciepła YKF YORK typu monoblok

Pompy ciepła YFK YORKPompy ciepła YORK YKF stanowią zintegrowany system pozwalający na ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń oraz przygotowywanie ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła YFK może na każdą 1kWh zużytej energii elektrycznej oddać prawie 4kWh energii cieplnej. Sprawność pomp ciepła YORK osiąga prawie 400%.
Dla porównania, przeciętna sprawność gazowych kotłów kondensacyjnych wynosi ok 90%.

Pompa ciepła MDV IMPACT MONO

Pompa ciepła Impact Monoblok MDVPompa ciepła IMPACT MONO to pojedyncza zintegrowana jednostka, zwana monoblokiem.
Mocnymi stronami systemów monoblokowych (na tle systemów split) są:

  • Brak oddzielnej jednostki hydraulicznej, dzięki temu nie zajmujemy miejsca wewnątrz budynku.
  • Instalatorzy nie potrzebują uprawnień F-gaz.
  • Konieczny jest montaż wyłącznie jednego urządzenia.

Pompy ciepła AIWA

Pompa ciepła monoblok AIWAPompa ciepła Aiwa Monoblok Wyróżnia; wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design sterownika i jednostki zewnętrznej
Urządzenie dysponuje trzema  funkcjami: Chłodzenie, Grzanie, Osuszanie posadzki.
Ma ono również wbudowany moduł Wi-Fi – dzięki tej opcji można sterować pompą ciepła za pomocą smartfona z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. W pompie zastosowano nowy ekologiczny czynnik R32.